Doprava

Doprava

Zásilky po celé ČR

 • PPL - 146,-Kč s DPH . Při objednání zboží v prac.den do 12hod. je zboží doručeno následující pracovní den , doporučujeme zasílat si zboží do místa, kde budete přes den k zastižení - domů, do práce - rychlé a spolehlivé.
 • Českou poštou Balík do ruky - 151,-Kč s DPH doručení 1-2 dny , výhodou je možnost vyzvednutí zásilky na poště pokud Vás nezastihne pošťák doma.

Zásilky na Slovensko :

Při platbě předem nebo kartou on-line zboží zašleme přepravní službou PPL!

 • Při platbě předem na účet PPL - je třeba vyčkat na zálohovou fakturu a poté zaslat částku v Eurech na náš účet ve formátu IBAN : CZ9701000001074808800287. Cena přepravy při platbě předem je 300,- Kč včetně DPH.
 • Při platbě kartou on-line pouze PPL - Cena přepravy je 250,-Kč s DPH

Pokud si objednáte větší množství dílů, které se navejde do těchto druhů přepravy, tak bude cena za přepravu určena individuelně dle váhy a rozměrů objednaného zboží. O této ceně budete předem informováni.

Jako záruční list slouží prodejní doklad, který je vždy zabalen v balíku nebo je přilepen v obálce na obalu. Pozor ať ho nevyhodíte. Upozorňujeme, že jste povinní zásilku - zejména její obal zkontrolovat při jejím předání řidičem. V případě, že zásilka je mechanicky nebo jinak poškozena a máte pochybnosti o bezvadnosti zboží, doporučujeme takovou věc nepřebírat a vypsat s řidičem reklamační protokol. Ten má řidič vždy u sebe a Vy obdržíte jeho kopii. V takovém případě nás kontaktujte na tel. 284 829 075. Důrazně doporučujeme zásilku zkontrolovat, případně ihned rozbalit a v případě poškození sepsat s řidičem protokol nebo nás kontaktovat. Upozorňujeme, že pokud potvrdíte převzetí na přepravní list bez výhrad, má se za to, že zásilka byla předána v pořádku a bez výhrad. Případné reklamace po převzetí zboží týkající se zjevného poškození zboží přepravou nebudou akceptovány. Drobné zásilky Vám budou doručeny Obchodním balíkem České pošty - jde o službu, která zaručuje doručení zásilky přímo na adresu zákazníka. Odhadní termín doručení Vám předem oznámíme na e-mail nebo telefonicky. Na požádání zašleme na e-mail podací číslo zásilky. Pokud přesto nejste v okamžiku doručení na adrese přítomni, je zásilka uložena po 5 dní na vaší (dadací) poště a můžete si ji tam buď vyzvednout, nebo si s poštou telefonicky domluvit opakované doručení.

Zadejte např.Aeg a vyberte skupinu dílů.
AEG
AEG-Electrolux BEKO CANDY Electrolux FAGOR HOOVER STIEBEL ELTRON VESTRA Zanussi GP webpay
VOLEJTE ZDARMA Nákupní košík

Aktuální počet položek: 0
Celková cena: 0,- Kč

Akční nabídky

Proč u nás?

 • Kamenná prodejna a servis
 • Velké skladové zásoby
 • Objednávka bez registrace

Nemůžete najít díl?

 • - Napište nám mail
  dily@elektrometal.cz
 • - Popište díl a uveďte model a výrobní číslo spotřebiče!
 • -
  Zavolejte 739 456 884, 284 685 522

Topné rohože AEG

Příjemné teplo od nohou - sledujte nabídku na ElektroNakup.cz Topné rohože AEG

Nástěnné konvektory AEG

Různě výkonné přímotopy 500W až 3000W. 1000W za
1.290,-Kč!
kvalitní vytápění
SLEVA 42%

Bojlery Dražice

Kvalitní bojlery za skvělé ceny! Bojler Dražice OKHE 160
SLEVY až 42%

ROMO MINI

Klasické vířivky jsou stále v prodeji! Ideální pračka na chalupu. ROMO MINI

FOTOTISKÁRNA LG

Okamžitý mobilní fototisk kdekoliv právě jste. Podělte se o své fotky ze svého mobilu pomocí Bluetooth nebo NFC!
999,-Kč
ROMO MINI
SLEVA 71%!
Elektrometal servis s.r.o.
Facebook
Propagujte i svojí stránku
.